iskitler, oto paspas, amerikan servis dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar FATURA - SEVK VB. ZARF-ANTETLİ KAĞIT TAHSİLAT MAKBUZU DERNEK MAKBUZU BROŞÜR KARTVİZİT STICKER İLETİŞİM matbaaankara, ankara maliye anlaşmalı, ucuz maliye anlaşmalı, maliye anlaşmalı işler fiyat listesi

DÜĞÜN DAVETİYESİ - DAVETİYE ÇEŞİTLERİ - MALİYE ONAYLI TÜM İŞLER, FATURA

erdem ofset
Ankara'da Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, tüm işyerlerinde bulundurulması zorunlu olan, fatura, sevk irsaliyesi, taşıma irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, vb. tüm maliye bakanlığı onaylı işlerinizi yapıyoruz.
Uygun fiyatlarımız için, lütfen fiyat listemizi inceleyiniz. matbaa06@gmail.com * 0312 311 25 84 * Mail ve Telefon ile bilgi alabilirsiniz.
iskitler matbaa

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi, * Davetiye

* Gider Pusulası, *Sünnet Davetiyesi

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma Bileti,

* Kartvizit, * Düğün Davetiyesi,

* Tahsilat - Tediye Makbuzu,

* Dernek Alındı Belgesi,

* Sipariş Fişi * Broşür * Katalog,

* Antetli Kağıt, * Antetli Zarf,

* Magnet, * Amerikan Servis,

* Oto Paspas * Sticker * Etiket,

* Dernek Gider Makbuzu,

* Bilgisayarlı Fatura,

* A4 Fatura, * A5 Fatura,

* Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. Fatura, Düğün Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Davetiye ve Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

ankara matbaa

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - BROŞÜR - STICKER - MAGNET - OTO PASPAS - ANTETLİ KAĞIT -ZARF DAVETİYE - KARTVİZİT AMERİKAN SERVİS - DERNEK MAKBUZU VE TÜM MATBAA İŞLERİ

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.


RSS Feed Organize Matbaa
matbaa06@twitter.com
iskitler matbaa

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Düğün ve Sünnet Davetiyesi Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

1000’lerce renk ve desende; Düğün Davetiyesi - Nişan Davetiyesi - Açılış Davetiyesi…Erdem Matbaası’nda…

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,* Serbest Meslek Makbuzu, * Sevk İrsaliyesi, * Gider Pusulası, * Perakende Satış Fişi, * Yolcu Taşıma Bileti, Taşıma İrsaliyesi * Bilgisayarlı Fatura,  * A4 Fatura, * A5 Fatura, * Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara Davetiye Matbaa

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için; Erdem Ofset Matbaacılık olarak hizmetinizdeyiz. 41 Yıldır Maliye Anlaşmalı İşlerinizde Güvendesiniz. Davetiye Fiyatlarımız İçin mail atmanız veya telefon etmeniz yeterlidir.
www.erdemmatbaasi.com

Fatura ve İrsaliye Basımı için istenen belgeler;

* Şahıs Firmalarında:

1- Vergi Levhası Fotokopisi

2- Kimlik Fotokopisi,  

3- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi. (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

* Şirketlerde;

1- Vergi Levhası Fotokopisi,

2- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi, (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

3- İmza Sirküleri Fotokopisi,

4- Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi.


Davetiyeler düğününüzün konseptini anlatmak, davetlilerinizde nasıl bir düğüne geleceklerinin ilk izlenimini oluşturmak için en güzel yoldur.
Düğün davetiyeniz; düğününüzün nasıl olacağını yansıtacağı için doğru seçimi yapmanız çok önemli. Eğer düğününüz; şık giyinmeyi gerektiren daha resmi bir düğünse davetiyeniz de koyu renklerde, sade ve elegant olmalı. Ama eğer neşeli, rahat bir kır düğünü planlıyorsanız, davetiyeniz de canlı renklerde ve neşeli tasarımlı olmalı. Düğünde çocuklar olacak mı, davetiye kaç kişilik gibi önemli detayları davetiyenize eklemeyi sakın unutmayın.

Bakmaktan Sıkılmayın!
Davetiye seçmenin ilk ve en önemli adımı elinizden geldiğince çok davetiye incelemektir. Ne kadar çok davetiye görürseniz hayalinizdeki tasarıma da en az o kadar yaklaşırsınız. Eşinizle birlikte zevk alacağınız bir aktiviteye de dönüştürebileceğiniz davetiye seçimini firmamızı ziyaret edip incelemeye başlayın!

Davetli Profiliniz Önemli Bir Etkendir!
Bu güne kadar arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan aldığınız davetiyeleri hatırlayın. Sizin için fazla kalabalık ya da renksiz, belki de çok renkli ve göz yorucuydular. Davetiye seçiminde yapılan en yaygın yanlış da budur. Davetiyeyi seçerken konukların zevklerini göz ardı etmek! Herkesin beğeneceği bir davetiyeyi seçmek ya da tasarlamak gerçekten zaman alacak bir iş olsa da, sonuçları muhteşem olacaktır. Bu seçimi yaparken konuklarınızın yaşlarını ve sosyal konumlarını göz önüne almak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Resmi
Düğününüz tarihi bir mekanda veya lüks bir otelde olacaksa, düğün temanız ve davetli profiliniz resmi bir düğün davetiyesi kullanmanızı gerektirebilir. Böyle durumlarda formal desenlerle hafifçe süslenmiş bir düğün davetiyesi kullanabilirsiniz. Böylelikle konuklarınıza da nasıl giyinmeleri gerektiği hakkında bir ipucu vermiş olacaksınız.

Uçarı
Yaz düğünlerinin tersine, sonbahar ve kış düğünlerinde çok yoğun renk ve desene sahip bir davetiye kullanmak uygun olmayabilir. Ancak yine de davetiyenize biraz espiri katmak niyetindeyseniz, yazı karakterleriyle oynayarak bu etkiyi yaratabilirsiniz.

Doğal
Eğer düğünü sonbaharda yapmayı seçmiş doğasever bir çiftseniz, doğadan sempatik figürleri davetiyenize taşımayı düşünebilirsiniz. Minimal yani “az çoktur” felsefesiyle yola çıkıp; mümkün olduğunca az metin, desen ve renkle bir davetiye hazırlamanız hem rafine zevklerinizi ortaya koymanıza hem de bütçenizi rahatlatmaya yarar.

Fatura basımı; özen ve güven isteyen bir basım hizmetidir. Bu yüzden Maliye ile anlaşmalı işlerinizi, bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz yerini gidip gördüğünüz ve mutlaka Maliye ile anlaşmalı emin olduğunuz bir matbaada yaptırınız. Maliye Bakanlığı Onaylı Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi vb. Işlerinizde aracı kişiler ve reklamcılar ile çalışmayınız.
Erdem Matbaası - 0312 311 25 84
Oto Paspas ÖrnekAmerikan Servis ÖrnekDavetiye ÖrnekMagnet ÖrnekSite Haritasıerdem ofset

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

fatura tasarım, matbaa visa ödeme erdem matbaası

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

t.

m.

matbaa whatsapp

0505 260 60 90