The best BUSINESS FOR ME
La prossima generazione di manager è su www.webmarketingmanager.it e seo per la pubblicità online
Davetiyeler düğününüzün konseptini anlatmak, davetlilerinizde nasıl bir düğüne geleceklerinin ilk izlenimini oluşturmak için en güzel yoldur.


Düğün davetiyeniz; düğününüzün nasıl olacağını yansıtacağı için doğru seçimi yapmanız çok önemli. Eğer düğününüz; şık giyinmeyi gerektiren daha resmi bir düğünse davetiyeniz de koyu renklerde, sade ve elegant olmalı. Ama eğer neşeli, rahat bir kır düğünü planlıyorsanız, davetiyeniz de canlı renklerde ve neşeli tasarımlı olmalı. Düğünde çocuklar olacak mı, davetiye kaç kişilik gibi önemli detayları davetiyenize eklemeyi sakın unutmayın.


Bakmaktan Sıkılmayın!

Davetiye seçmenin ilk ve en önemli adımı elinizden geldiğince çok davetiye incelemektir. Ne kadar çok davetiye görürseniz hayalinizdeki tasarıma da en az o kadar yaklaşırsınız. Eşinizle birlikte zevk alacağınız bir aktiviteye de dönüştürebileceğiniz davetiye seçimini firmamızı ziyaret edip  incelemeye başlayın!


Davetli Profiliniz Önemli Bir Etkendir!

Bu güne kadar arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan aldığınız davetiyeleri hatırlayın. Sizin için fazla kalabalık ya da renksiz, belki de çok renkli ve göz yorucuydular. Davetiye seçiminde yapılan en yaygın yanlış da budur. Davetiyeyi seçerken konukların zevklerini göz ardı etmek! Herkesin beğeneceği bir davetiyeyi seçmek ya da tasarlamak gerçekten zaman alacak bir iş olsa da, sonuçları muhteşem olacaktır. Bu seçimi yaparken konuklarınızın yaşlarını ve sosyal konumlarını göz önüne almak işinizi çok kolaylaştıracaktır.


Resmi

Düğününüz tarihi bir mekanda veya lüks bir otelde olacaksa, düğün temanız ve davetli profiliniz resmi bir düğün davetiyesi kullanmanızı gerektirebilir. Böyle durumlarda formal desenlerle hafifçe süslenmiş bir düğün davetiyesi kullanabilirsiniz. Böylelikle konuklarınıza da nasıl giyinmeleri gerektiği hakkında bir ipucu vermiş olacaksınız.


Uçarı

Yaz düğünlerinin tersine, sonbahar ve kış düğünlerinde çok yoğun renk ve desene sahip bir davetiye kullanmak uygun olmayabilir. Ancak yine de davetiyenize biraz espiri katmak niyetindeyseniz, yazı karakterleriyle oynayarak bu etkiyi yaratabilirsiniz.


Doğal

Eğer düğünü sonbaharda yapmayı seçmiş doğasever bir çiftseniz, doğadan sempatik figürleri davetiyenize taşımayı düşünebilirsiniz. Minimal yani “az çoktur” felsefesiyle yola çıkıp; mümkün olduğunca az metin, desen ve renkle bir davetiye hazırlamanız hem rafine zevklerinizi ortaya koymanıza hem de bütçenizi rahatlatmaya yarar.


T: 0312  311 2584

Mail: matbaa06@gmail.com


* Fatura,

* İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma Bileti,

* Adisyon Tipi Perakende Satış Fişi

* Kartvizit

* Broşür

* Sticker

* Dosya

* Düğün Davetiyesi

* İnsert

* Oto Paspas

* Magnet

* Tahsilat Makbuzu

* Tediye Makbuzu

* Dernek Alındı Belgesi

* Dernek Gider Makbuzu

* Antetli Kağıt

* Zarf


Ankara Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankarada Fatura Baskı hizmeti vermekteyiz.


90 Gr. Kuşe Kağıtta 350 Gr. Kuşe kağıda kadar broşür baskı işleri,


Parlak Selefon Kartvizit

Mat Selefon Kartvizit

Bölgesel Laklı Kartvizit

Kabartma Kartvizit

Altın Yaldız  Baskılı Kartvizit

Gümüş Yaldız Baskılı Kartvizit

Tuale Kartvizit


Cepli Dosya


1000 lerce renk ve desende Düğün Davetiyesi-Nişan Davetiyesi-Açılış Davetiyesi


Oto Paspas Kraft Kağıt Baskısı

1. Hm. Oto Paspas Baskısı


Magnet Çeşitleri


Etiket Çeşitleri

Sticker Çeşitleri

Özel Kesim Sticker


Afiş-Poster


Amerikan Servis


Ankara, İskitler’de faaliyet gösteren matbaamızda her türlü, Düğün Davetiyesi...

ANKARA DAVETİYE

matbaaankara

DÜĞÜN DAVETİYESİ - NİŞAN DAVETİYESİ - SÜNNET DAVETİYESİ - AÇILIŞ DAVETİYESİ

ankara davetiyeankara matbaa adresleri

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com © Erdem Ofset & Matbaa

Web Tasarım Erdem Matbaası * Copyright © 2008 Erdem Ofset Matbaası  *Telif Hakları Erdem Ofset Matbaası'na Aittir.

erdem ofset

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

t.

m.

fatura tasarım
FATURA - SEVK VB. BROŞÜR-EL İLANI KARTVİZİT ZARF-ANTETLİ KAĞIT OTO PASPAS site haritası  İLETİŞİM  MAGNET
AMERİKAN SERVİS DERNEK MAKBUZU TAHSİLAT  MAKBUZU DAVETİYE STİCKER-ETİKET dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar