iskitler, oto paspas, amerikan servis dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar FATURA - SEVK VB. ZARF-ANTETLİ KAĞIT TAHSİLAT MAKBUZU DERNEK MAKBUZU BROŞÜR KARTVİZİT STICKER İLETİŞİM matbaaankara, ankara maliye anlaşmalı, ucuz maliye anlaşmalı, maliye anlaşmalı işler fiyat listesi

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - İRSALİYELİ FATURA - MALİYE ANLAŞMALI İŞLER

erdem ofset
Ankara'da Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, tüm işyerlerinde bulundurulması zorunlu olan, fatura, sevk irsaliyesi, taşıma irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, vb. tüm maliye bakanlığı onaylı işlerinizi yapıyoruz.
Uygun fiyatlarımız için, lütfen fiyat listemizi inceleyiniz. matbaa06@gmail.com * 0312 311 25 84 * Mail ve Telefon ile bilgi alabilirsiniz.
iskitler matbaa

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma Bileti,

* Kartvizit, * Düğün Davetiyesi,

* Tahsilat - Tediye Makbuzu,

* Dernek Alındı Belgesi,

* Sipariş Fişi * Broşür * Katalog,

* Antetli Kağıt, * Antetli Zarf,

* Magnet, * Amerikan Servis,

* Oto Paspas * Sticker * Etiket,

* Dernek Gider Makbuzu,

* Bilgisayarlı Fatura,

* A4 Fatura, * A5 Fatura,

* Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

ankara matbaa

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - BROŞÜR - STICKER - MAGNET - OTO PASPAS - ANTETLİ KAĞIT -ZARF DAVETİYE - KARTVİZİT AMERİKAN SERVİS - DERNEK MAKBUZU VE TÜM MATBAA İŞLERİ

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.


RSS Feed Organize Matbaa
matbaa06@twitter.com
iskitler matbaa

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,* Serbest Meslek Makbuzu, * Sevk İrsaliyesi, * Gider Pusulası, * Perakende Satış Fişi, * Yolcu Taşıma Bileti, Taşıma İrsaliyesi * Bilgisayarlı Fatura,  * A4 Fatura, * A5 Fatura, * Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara Maliye Anlaşmalı Matbaa

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için; Erdem Ofset Matbaacılık olarak hizmetinizdeyiz. 41 Yıldır Maliye Anlaşmalı İşlerinizde Güvendesiniz. Fiyatlarımız İçin mail atmanız veya telefon etmeniz yeterlidir.
www.erdemmatbaasi.com

Fatura ve İrsaliye Basımı için istenen belgeler;

* Şahıs Firmalarında:

1- Vergi Levhası Fotokopisi

2- Kimlik Fotokopisi,  

3- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi. (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

* Şirketlerde;

1- Vergi Levhası Fotokopisi,

2- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi, (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

3- İmza Sirküleri Fotokopisi,

4- Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi.


Fatura Nedir?
Fatura, satılan malların veya kurumların verdiği hizmetlerin karşılığında müşterilerin ne kadar para ödediklerini gösteren ve genel olarak alıcılara verilen resmi bir belgedir. Burada fatura nedir sorusunun kısaca cevabı da bulunmaktadır. Günümüzde, şirketlerin muhasebe kayıtları tutulurken, yapılan her işin ve alınan her malın resmi bir kaydı olması ve bunların doğruluğunun ispatlanması zorunludur. Ülkemizde maliye bakanlığının belirlediği bazı kurallar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise, Şirketlerin veya Kurumların kayıtlarının bulunduğu belgelerin türünün ve numaralarının yazılmasının zorunlu olduğudur. Bu sebeple de fatura bu iş için gerekli olan belgedir. Buna ek olarak, Vergi Usul kanunu ile kurumların vergi hukuku açısında kanıt gösterebilecekleri belgelerin nasıl olması gerektiği belirtilmiştir. Muhasebe kurallarına göre ise, ticari işyerlerinin bildirdiği her belgenin gerçeği yansıtması ve belgelerin usulüne uygun olmasının gerekli olduğu belirtilmektedir.

Faturaların Özellikleri Nelerdir?
Her faturada bazı özelliklerin bulunması, bu faturaların geçerliliği için gereklidir. Bu özelliklerden bazıları; faturanın düzenlendiği zaman ve fatura numarası, faturayı düzenleyen kurumun adı, kurumun adresi, firmanın bulunduğu vergi dairesi ve firmanın hesap numarası; faturanın verileceği müşterinin ismi, müşteri adresi, müşterinin vergi dairesi ve banka hesap numaraları; faturanın kesildiği malın adedi ve tutarı; faturayı kesenin sattığı malların teslim edildiği tarih ve malın irsaliye edildiği tarih; faturayı kesen firmanın sicil numarası ve mersis numarası gibi özelliklerin fatura üzerinde bulunması gerekmektedir. Bunlara ek olarak faturaların üzerinde bulunan numaraların firmanın kestiği fatura sırasına uygun olması gerekmektedir. Fatura hazırlanırken, bilgisayar veya dolma kalem kullanmak gerekmektedir. Fatura için bu işlemler yapıldıktan sonra, faturanın alt kısmına firmanın kaşesi ve firma yetkilisinin imzasının atılması gereklidir, kaşe ve imza olmayan faturalar geçersiz sayılmaktadırlar. Günümüzde küçük büyük her firmanın fatura kesmesi zorunludur ve kanunlar ile fatura kesilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

Fatura Hazırlanırken Yapılması Gerekenler Nelerdir?
Her işte olduğu gibi firmalarında fatura keserken veya oluştururken bazı kurallara uyması gerekmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır; fatura hazırlanırken, ürünlerin teslim tarihleri veya hizmetlerin yapıldığı tarihlerden itibaren en fazla 7 gün içinde faturanın oluşturulması gerekmektedir. Bu süre içinde kesilmeyen faturalar geçersiz sayılmaktadırlar. Ülkemizde tüm faturaların Türkçe olarak oluşturulması zorunludur. Fatura karşılığında, alıcıların fatura kesen şirketlere yaptıkları her ödeme için makbuz ve benzeri bir ödeme belgesi almaları gerekmektedir.

Fatura basımı; özen ve güven isteyen bir basım hizmetidir. Bu yüzden Maliye ile anlaşmalı işlerinizi, bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz yerini gidip gördüğünüz ve mutlaka Maliye ile anlaşmalı emin olduğunuz bir matbaada yaptırınız. Maliye Bakanlığı Onaylı Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi vb. Işlerinizde aracı kişiler ve reklamcılar ile çalışmayınız.
Erdem Matbaası - 0312 311 25 84
Oto Paspas ÖrnekAmerikan Servis ÖrnekDavetiye ÖrnekMagnet ÖrnekSite Haritasıerdem ofset

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

fatura tasarım, matbaa visa ödeme erdem matbaası

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

t.

m.

matbaa whatsapp

0505 260 60 90