iskitler, oto paspas, amerikan servis dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar FATURA - SEVK VB. ZARF-ANTETLİ KAĞIT TAHSİLAT MAKBUZU DERNEK MAKBUZU BROŞÜR KARTVİZİT STICKER İLETİŞİM matbaaankara, ankara maliye anlaşmalı, ucuz maliye anlaşmalı, maliye anlaşmalı işler fiyat listesi

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - İRSALİYELİ FATURA - ANKARA KARTVİZİT

erdem ofset
Ankara'da Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, tüm işyerlerinde bulundurulması zorunlu olan, fatura, sevk irsaliyesi, taşıma irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, vb. tüm maliye bakanlığı onaylı işlerinizi yapıyoruz.
Uygun fiyatlarımız için, lütfen fiyat listemizi inceleyiniz. matbaa06@gmail.com * 0312 311 25 84 * Mail ve Telefon ile bilgi alabilirsiniz.
iskitler matbaa

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma Bileti,

* Kartvizit, * Tuale Kartvizit,

* Tahsilat - Tediye Makbuzu,

* Dernek Alındı Belgesi,

* Sipariş Fişi * Yaldız Kartvizit,

* Antetli Kağıt, * Antetli Zarf,

* Parlak - Mat Selefon Kartvizit,

* Laklı - Kabartmalı Kartvizit

* Dernek Gider Makbuzu,

* Bilgisayarlı Fatura,

* A4 Fatura, * A5 Fatura,

* Ucuz Kartvizit

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

ankara matbaa

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - BROŞÜR - STICKER - MAGNET - OTO PASPAS - ANTETLİ KAĞIT -ZARF DAVETİYE - KARTVİZİT AMERİKAN SERVİS - DERNEK MAKBUZU VE TÜM MATBAA İŞLERİ

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.


RSS Feed Organize Matbaa
matbaa06@twitter.com
iskitler matbaa

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,* Serbest Meslek Makbuzu, * Sevk İrsaliyesi, * Gider Pusulası, * Perakende Satış Fişi, * Yolcu Taşıma Bileti, Taşıma İrsaliyesi * Bilgisayarlı Fatura,  * A4 Fatura, * A5 Fatura, * Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara Fatura - Ankara Kartvizit

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için; Erdem Ofset Matbaacılık olarak hizmetinizdeyiz. 41 Yıldır Maliye Anlaşmalı İşlerinizde Güvendesiniz. Fiyatlarımız İçin mail atmanız veya telefon etmeniz yeterlidir.
www.erdemmatbaasi.com

Fatura ve İrsaliye Basımı için istenen belgeler;

* Şahıs Firmalarında:

1- Vergi Levhası Fotokopisi

2- Kimlik Fotokopisi,  

3- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi. (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

* Şirketlerde;

1- Vergi Levhası Fotokopisi,

2- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi, (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

3- İmza Sirküleri Fotokopisi,

4- Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi.


Kartvizit Nedir ?

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Sıklıkla kullanılan ölçüler: eni 5 - 5,5 cm, boyu  8-9 cm' dir.


Kartvizitlerinizin, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğundan bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir. Firma logoları için belirlenen renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. İş görüşmelerine başlamadan önce değişimi son derece önemlidir. Ayrıcı Günümüzde dijital ortamda bastığımız çeşitleri de size acil ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Renkli modeller diğerlerine göre görsel çekicilik kâğıdının iyi kalitede (kuşe) olması, firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesi ile bir avantajdır. Fiyatlarının daha hesaplı olması (toplu basıldığından dolayı) Arka Baskısının olması Islanmaması için selefon kaplama olması gibi üstünlükleri bulunmaktadır.

Önemi:

Kartvizitler, firmaların olmazsa olmazı reklam ve iletişim ürünüdür. Bu nedenle her işyeri ucuz ve kolay kullanımı ile tercih etmektedir. Ayrıca yanımızda taşıyabileceğimiz müşteri ile ilk görüşmemizde ona verebileceğimiz iyi bir reklam aracıdır.

Günümüzde her firma kullanmasına rağmen amatör bir şekilde kullanılmakta ve gereken önem verilmemektedir.Günümüz grafik anlayışı sebebi ile tasarımlar daha sade ve daha kolay anlaşılır şekilde olmaktadır. Örneğin bir giyim firmasında tüm giyim ürünlerinin adını yazmak gözü yormaktadır. Artık daha çok iletişim bilgileri telefon, internet sitesi, e-posta gibi araçlar çok kullanıldığından müşteriler için yeterli olmaktadır. Artık her firmanın iyi yada kötü basit bir internet sitesi ile firmasını en iyi şekilde tanıtabildiğinden dolayı kartlarına her detayı yazmaları gerekmemektedir.


Ayrıca tasarımını sade ve çok fazla renk kullanmaktan kaçınarak göze hoş gelmesini sağlayabiliriz. Hazırladığınız tasarımı matbaaya verdikten sonra kaliteli bir baskı istiyorsanız kalın ve matkuşe kağıtlar kullanılması daha profesyonel olacaktır. Artık 250 grdan daha düşük kağıtlara basımı giderek azalmıştır. Sizlerde kartvizitlerinize önem vererek müşterinize ilk iyi izlenimi verebilirsiniz. İskitler Kazım Karabekir Caddesinde bulunan Erdem Matbaasında örneklerimizi görebilirsiniz.


Fatura basımı; özen ve güven isteyen bir basım hizmetidir. Bu yüzden Maliye ile anlaşmalı işlerinizi, bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz yerini gidip gördüğünüz ve mutlaka Maliye ile anlaşmalı emin olduğunuz bir matbaada yaptırınız. Maliye Bakanlığı Onaylı Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi vb. Işlerinizde aracı kişiler ve reklamcılar ile çalışmayınız.
Erdem Matbaası - 0312 311 25 84
Oto Paspas ÖrnekAmerikan Servis ÖrnekDavetiye ÖrnekMagnet ÖrnekSite Haritasıerdem ofset

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

fatura tasarım, matbaa visa ödeme erdem matbaası

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

t.

m.

matbaa whatsapp

0505 260 60 90