KonuAnla.com ile TEOG İngilizce Konu Anlatımları
Halk arasında mıknatıslı etiket olarak da bilinen magnet tasarımlarında istenen tasarım ürün üzerine uygulanabilmekte, renkli olarak tercih edilen tasarım örneklerinin arka kısımlarında 60 mikron mıknatıs tabakası kullanılarak kaliteden ödün verilmemektedir. Müşterilerimizin hedef kitlelerinin ev ve iş yerlerine girebilmenin ve kalıcı olabilmenin en iyi yollarından biri olan magnetler bir çok sektör tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca magnet tasarımlarında isteğe bağlı olarak köşe yuvarlatma şeklinde kesim yapılabileceği gibi tamamen özgün asimetrik kesimlerde fiyatta herhangi bir artış olmadan yapılabilmektedir.
Günümüz kurumsal yapılarının hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte atılan adımlar gerçek anlamda herkesi memnun edecek nitelikte diyebilmekteyiz. İnsanlara ulaşabilmek ve marka değerini yükseltebilmek için yapılabilecek birçok farklı uygulamadan birisi olarak kuşkusuz ki reklam yöntemlerini gösterebilme şansına da sahip olabilmektedir. Zaman içerisinde beklentileri karşılayabilmek amacı ile yapılan birçok farklı atılım söz konusudur. Reklam seçeneklerinin teknoloji ile doğru orantılı olarak artması nedeni ile önemli sonuçlar beraberinde geliyor diyebilmekteyiz.
Magnet ile reklam, son dönemlerin en etkin promosyon yöntemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarıyor. İnsanların sürekli olarak işine yarayabilecek ya da göz önünde olması muhtemel ürünler ile promosyon yapmak, çok önemli sonuçları beraberinde getirdiği gibi marka değerinin yükselebilmesi aşamasında da önemli sonuçlar sunuyor. Magnetler, bildiğimiz üzere genellikle dolap üzerlerinde kullanan önemli görsel materyallerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu dolaplar üzerinde göz alıcı bir tanıtım magnetinin bulunması, birçok kişinin bu magneti görerek logonun akılda kalıcı bir şekilde yerleşmesini sağlamanın en etkili yöntemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz. Bu neden dolayısı ile magnetler, son dönem kurumsallarının en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz.
Magnetler, sizlere birçok farklı anlamda farklı seçenekler sunabileceğinden dolayı tercih edilmesi en muhtemel ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarıyor.
Magnetlerin tamamı ile göze hitap etmesi, aslında bir bakıma promosyon uygulamalarının asıl amacı safhasında sizlere önemli sonuçlar sunabilmektedir.

T: 0312  311 2584

Mail: matbaa06@gmail.com

Ankara Magnet ve Reklam

matbaaankara

MAGNET ÇEŞİTLERİ - OVAL MAGNET - KESKİLİ MAGNET

* Fatura,

* İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma Bileti,

* Adisyon Tipi Perakende Satış Fişi

* Kartvizit

* Broşür

* Sticker

* Dosya

* Düğün Davetiyesi

* İnsert

* Oto Paspas

* Magnet

* Tahsilat Makbuzu

* Tediye Makbuzu

* Dernek Alındı Belgesi

* Dernek Gider Makbuzu

* Antetli Kağıt

* Zarf


Ankara Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankarada Fatura Baskı hizmeti vermekteyiz.


90 Gr. Kuşe Kağıtta 350 Gr. Kuşe kağıda kadar broşür baskı işleri,


Parlak Selefon Kartvizit

Mat Selefon Kartvizit

Bölgesel Laklı Kartvizit

Kabartma Kartvizit

Altın Yaldız  Baskılı Kartvizit

Gümüş Yaldız Baskılı Kartvizit

Tuale Kartvizit


Cepli Dosya


1000 lerce renk ve desende Düğün Davetiyesi-Nişan Davetiyesi-Açılış Davetiyesi


Oto Paspas Kraft Kağıt Baskısı

1. Hm. Oto Paspas Baskısı


Magnet Çeşitleri


Etiket Çeşitleri

Sticker Çeşitleri

Özel Kesim Sticker


Afiş-Poster


Amerikan Servis


Ankara, İskitler’de faaliyet gösteren matbaamızda her türlü, magnet...

magnet basımıankara matbaa adresleri

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com © Erdem Ofset & Matbaa

Web Tasarım Erdem Matbaası * Copyright © 2008 Erdem Ofset Matbaası  *Telif Hakları Erdem Ofset Matbaası'na Aittir.

erdem ofset

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

t.

m.

fatura tasarım
FATURA - SEVK VB. BROŞÜR-EL İLANI KARTVİZİT ZARF-ANTETLİ KAĞIT OTO PASPAS site haritası  İLETİŞİM  MAGNET
AMERİKAN SERVİS DERNEK MAKBUZU TAHSİLAT  MAKBUZU DAVETİYE STİCKER-ETİKET dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar