iskitler, oto paspas, amerikan servis dernek makbuzu tahsilat fatura basımı için gerekli evraklar, fatura bastırmak için gerekli evraklar FATURA - SEVK VB. ZARF-ANTETLİ KAĞIT TAHSİLAT MAKBUZU DERNEK MAKBUZU BROŞÜR KARTVİZİT STICKER İLETİŞİM matbaaankara, ankara maliye anlaşmalı, ucuz maliye anlaşmalı, maliye anlaşmalı işler fiyat listesi

ANTETLİ ZARF - DİPLOMAT ZARF - ZARF - PENCERELİ ZARF - MALİYE ANLAŞMALI İŞLER - FATURA

erdem ofset
Ankara'da Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, tüm işyerlerinde bulundurulması zorunlu olan, fatura, sevk irsaliyesi, taşıma irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, vb. tüm maliye bakanlığı onaylı işlerinizi yapıyoruz.
Uygun fiyatlarımız için, lütfen fiyat listemizi inceleyiniz. matbaa06@gmail.com * 0312 311 25 84 * Mail ve Telefon ile bilgi alabilirsiniz.
iskitler matbaa

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,

* Serbest Meslek Makbuzu,

* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Diplomat Zarf,

* Kartvizit, * Düğün Davetiyesi,

* Tahsilat - Tediye Makbuzu,

* Dernek Alındı Belgesi,

*A4 Zarf - A5 Zarf, * Sipariş Fişi

* Antetli Kağıt, * Antetli Zarf,

* Torba Zarf,

* Oto Paspas * Sticker * Etiket,

* Dernek Gider Makbuzu,

* Bilgisayarlı Fatura,

* A4 Fatura, * A5 Fatura,

* Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. Antetli Zarf, Diplomat Zarf, Zarf,  Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Maliye Onaylı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

ankara matbaa

FATURA - SEVK İRSALİYESİ - BROŞÜR - STICKER - MAGNET - OTO PASPAS - ANTETLİ KAĞIT -ZARF DAVETİYE - KARTVİZİT AMERİKAN SERVİS - DERNEK MAKBUZU VE TÜM MATBAA İŞLERİ

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.


RSS Feed Organize Matbaa
matbaa06@twitter.com
iskitler matbaa

Ankara’da Maliye İle Anlaşmalı Matbaamızda; Fatura ve Her Türlü Matbaa İşleri Yapılır. İrsaliyeli Fatura, Antetli Zarf, Diplomat Zarf, Zarf ve Maliye Anlaşmalı Tüm Matbaa İşleri.

Fatura Basımı; Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankara’da hizmet vermekteyiz.

* Fatura, * İrsaliyeli Fatura,* Serbest Meslek Makbuzu, * Sevk İrsaliyesi, * Gider Pusulası, * Perakende Satış Fişi, * Yolcu Taşıma Bileti, Taşıma İrsaliyesi * Bilgisayarlı Fatura,  * A4 Fatura, * A5 Fatura, * Lazer Yazıcılı Fatura,

Ankara, Antetli Zarf, Zarf Basımı

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için; Erdem Ofset Matbaacılık olarak hizmetinizdeyiz. 41 Yıldır Maliye Anlaşmalı İşlerinizde Güvendesiniz. Fiyatlarımız İçin mail atmanız veya telefon etmeniz yeterlidir.
www.erdemmatbaasi.com

Fatura ve İrsaliye Basımı için istenen belgeler;

* Şahıs Firmalarında:

1- Vergi Levhası Fotokopisi

2- Kimlik Fotokopisi,  

3- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi. (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

* Şirketlerde;

1- Vergi Levhası Fotokopisi,

2- Son Ay KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi, (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi Fotokopisi)

3- İmza Sirküleri Fotokopisi,

4- Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi.


Zarf Nedir?
Zarflar, genellikle 10.5x24 cm boyutlarında olup genellikle yatay kullanılmasına rağmen dikey kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Zarfların, Gramaj olarak, 90, 100, 110 gram çeşitleri mevcuttur. Zarflarınızı, Pencereli ve penceresiz olarak kullanılabilir.
Organize Matbaacılık olarak, Erdem Matbaasında; Zarf, Antetli Zarf, Broşür, Kartvizit, Fatura, İrsaliye, Tahsilat makbuzu, Dernek Alındı Belgeleri vb. evraklarınızın en kaliteli şekilde baskısını yapıp en kısa zamanda teslim ediyoruz. Erdem Matbaası, Maliye ile anlaşmalı olup fatura ve irsaliye gibi resmi evrakların basımına yetkilidir.
Zarflar ve Antetliler, müşterilerimizin tüm yazışmalarında ve fatura gönderimlerinde, profillerini kendi müşterilerine yansıtan basılı materyaldir. Zarflar Ayrıca firmanızın kalitesini de simgelemektedir.
Kullanım alanları, şekilleri, yapıştırma biçimleri ve kâğıt özelliklerine göre farklılık gösterirler. Zarf Çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.
* Diplomat 10,5 x 24 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Diplomat 10,5 x 24 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Buklet 11 x 22 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Buklet 11 x 22 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Torba zarf,16 x 23 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma
* Torba zarf, 22,5 x 30 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma.
Antetli Zarf’da Neler Olmalı, Neler Bulunmalı?
Zarflarda Firmanın logosu ve amblemiyle birlikte, adres bilgileri, internet sayfa adresi ve e-posta adresi de yer alabilir.
Zarflarınız Tek renk basılabileceği gibi, dileyen müşterilerimiz 4 renk baskı ile arzu ettikleri rengi ya da özel olarak seçecekleri pantone rengi zarf ve antetli evraklarında kullanabilirler.
İyi tasarımlanmış, kurum kültürünüzü iyi yansıtan bir diplomat zarf sizin reklam aracınızdır. Erdem Matbaası, şirketinizin imajını en iyi şekilde aktaracak diplomat zarfları tasarlamak ve basmak için gerekli olan bilgi ve beceriye sahiptir. Unutmayın ki, iyi tasarımlanmış ve kaliteli bir antetli zarf, üçünü kişilerin bu kaliteyi işiniz ile ilişkilendirmesine neden olacaktır. Ürün ve hizmetiniz ne kadar iyi ise buna bağlı olarak tüm zarf ve matbu evraklarınızda bunu yansıtmalıdır. Zarflar ve Antetli Zarflar; sizin dışarıya açılan tanıtım kapınızdır. Her çeşit ebat’da zarf, antetli kağıt ve diplomat zarf baskılarınız için Erdem Matbaası
Antetli Kağıt Nedir?
Antetli, Antetli Zarf, Başlıklı Kağıt Baskısı, Firma, Kurum vb. oluşumların fiyat teklifi, görüş, vb. konularda fikirlerini bildirdikleri ve üzerinde kendi kurumsal kimlikleri ile irtibat bilgilerinin bulunduğu evraklara denir. A4 Antetli Zarf Ölçüleri genel olarak A4'dür.(21x29.7cm).  90-110 gram 1. hamur kağıtlara basılır.

Fatura basımı; özen ve güven isteyen bir basım hizmetidir. Bu yüzden Maliye ile anlaşmalı işlerinizi, bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz yerini gidip gördüğünüz ve mutlaka Maliye ile anlaşmalı emin olduğunuz bir matbaada yaptırınız. Maliye Bakanlığı Onaylı Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi vb. Işlerinizde aracı kişiler ve reklamcılar ile çalışmayınız.
Erdem Matbaası - 0312 311 25 84
Oto Paspas ÖrnekAmerikan Servis ÖrnekDavetiye ÖrnekMagnet ÖrnekSite Haritasıerdem ofset

Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44  (AKM Metro Karşısı)  İskitler - Ulus / ANKARA

fatura tasarım, matbaa visa ödeme erdem matbaası

matbaa06@gmail.com

0312 311 25 84

t.

m.

matbaa whatsapp

0505 260 60 90